Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/piwwawa/domains/piwwawa.com.pl/public_html/includes/menu.inc).

Udostępnienie informacji publicznej

Informacje publiczne, które nie zostały umieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej GIW, zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. z 2001 r. Nr 112, poz. 1198 z późn. zm.) są udostępnione na wniosek, który należy kierować na adres: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Warszawie, ul. Gagarina 15, 00-753 Warszawa

Ponowne wykorzystanie informacji publicznej

Udostępnienie informacji publicznej w celu jej ponownego wykorzystania następuje m.in. na wniosek, którego wzór dostępny jest w rozporządzeniu Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 17 stycznia 2012 r. w sprawie wzoru wniosku o ponowne wykorzystanie informacji publicznej (Dz. U., poz. 94), na stronie: http://www.dziennikustaw.gov.pl/DU/2012/94/1.

 

Podmiot ponownie wykorzystujący informację publiczną udostępnioną lub przekazaną przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Warszawie jest zobowiązany do:

  1. poinformowania o źródle pochodzenia informacji publicznej poprzez podanie pełnej nazwy Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Warszawie lub nazwy skróconej – PIW W-wa;
  2. poinformowania o czasie wytworzenia informacji publicznej przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Warszawie;
  3. poinformowania o czasie pozyskania informacji publicznej od Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Warszawie;
  4.  wykorzystywania informacji publicznej pozyskanej od Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Warszawie w pierwotnej formie oraz informowania o przetworzeniu informacji ponownie wykorzystanej.

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Warszawie zapewnia możliwość dowolnego wykorzystywania utworu lub bazy danych, do celów komercyjnych i niekomercyjnych, tworzenia i rozpowszechniania kopii utworu lub bazy danych, w całości lub we fragmentach, oraz wprowadzania zmian i rozpowszechniania utworów zależnych, pod warunkiem, że nie narusza to ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 ze zm.) lub ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. Nr 128, poz. 1402 ze zm.), z zastrzeżeniem praw przysługujących podmiotom trzecim.

 

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Warszawie nie odpowiada za przekazywane informacje publiczne, jeżeli ich ponowne wykorzystanie nie spełnia wyżej określonych warunków.

 

Powyższe warunki zostały określone zgodnie z art. 23b ust. 2 i 3 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112, poz. 1198, ze zm.).

 

W przypadku odmowy przekazania informacji publicznej w celu ponownego wykorzystania, wnioskodawcy przysługują środki prawne przewidziane w ustawie z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2013 r., poz. 267).”