Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/piwwawa/domains/piwwawa.com.pl/public_html/includes/menu.inc).

Skargi i wnioski

Zgodnie z art. 63 Konstytucji RP z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz z art. 221 Kodeksu postępowania administracyjnego każdy ma prawo składać do organów władzy publicznej petycje, wnioski i skargi w interesie publicznym, własnym lub innej osoby za jej zgodą.

 

Przedmiotem SKARG może być zaniedbanie lub nienależyte wykonywanie zadań przez organy i pracowników Inspekcji Weterynaryjnej, naruszenie praworządności lub interesów skarżących, a także przewlekłe lub biurokratyczne załatwianie spraw. Przedmiotem WNIOSKÓW mogą być w szczególności sprawy ulepszenia organizacji, wzmocnienia praworządności, usprawnienia pracy i zapobiegania nadużyciom, ochrony własności, lepszego zaspokajania potrzeb ludności. Tryb załatwiania skarg i wniosków w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Warszawie określa: 1. rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków (Dz. U. Nr 5, poz. 46),

 

Zgodnie z ww. dokumentami skargi wniesione do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Warszawie rozpatruje Powiatowy Lekarz Weterynarii w Warszawie. Za terminowe załatwianie skarg i wniosków obywateli oraz prowadzenie ich ewidencji, odpowiedzialne jest Sekretariat Powiatowego Inspektoratu Weterynarii.

 

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Warszawie lub jego Zastępca przyjmuje osobiście interesantów w ramach skarg i wniosków w poniedziałek w godz. 9:00 – 10:00, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu z sekretariatem Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Warszawie pod numerem telefonu: (22) 841 13 19.

 

Przyjęcia interesantów w sprawach skarg i wniosków odbywają się w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Warszawie, ul. Gagarina 15.

 

Skargi i wnioski mogą być wnoszone do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Warszawie również za pomocą elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP).