Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/piwwawa/domains/piwwawa.com.pl/public_html/includes/menu.inc).

Komunikat skierowany do wszystkich firm działających w obszarze produkcji, przetwarzania i dystrybucji żywności na terenie miasta stołecznego Warszawy i powiatu wołomińskiego.

Do wszystkich firm działających w obszarze produkcji, przetwarzania i dystrybucji żywności na terenie miasta stołecznego Warszawy i powiatu Wołomin.

 

Mając na uwadze treść art. 3 ust. 2 i art. 18 rozporządzenia nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiającego ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołującego Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiającego procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności (Dz. Urz. WE L 31 z 01.02.2002, str. 1) informuję o konieczności poddania się nadzorowi Powiatowego Lekarza Weterynarii w Warszawie w zakresie prowadzonej działalności w obszarze produkcji, przetwarzania i dystrybucji żywności. Powyższy nadzór wykonywany przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Warszawie obejmuje również monitoring prowadzonej działalności m.in. za pomocą stosownej dokumentacji lub informacji. Biorąc powyższe pod uwagę proszę o zarejestrowanie ww. działalności w rejestrze prowadzonym przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Warszawie.